WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan 

Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan 

Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan kedi maması yapısında bulundurduğu yüksek protein yapısı ile kedinizin beslenmesi konusunda oldukça önemli bir mama ürünüdür. Kedilerin beslenmesinde protein önemli yer tutmaktadır. Protein beslenmesi neticesinde kedilerinizin fiziksel ve anatomik rottweiler yapısında gelişmeler söz konusu olacaktır. Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi maması bünyesinde kümes ve tavşan etli protein türevleri bulunmaktadır. Kaliteli ve yüksek proteine sahip olan bu ürün tam olarak beklentinizi karşılayacak düzeyde formüle edilmiştir. Et ve Hayvansal türevli proteinler kedinizin yapıcı onarıcı fonksiyonlarını düzenlediği gibi büyüme ve gelişmesine de pozitif yönde katkı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Yavru kedilerin büyümesi ve gelişmesinde etkili olan bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

Yapılan araştırmalar sonucu büyüme çağında ki yavru kedilerin protein bazlı beslenmesi sonucu olarak daha sağlıklı ve fiziksel aktivite uygulanabirliliği konusunda olumlu etkiler görülmüştür. Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi maması kedinizin kemik, kas ve eklem yapısını güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Gebelik durumunda bulunan anne adayı kediler için protein beslenmesi önemli yer tutmaktadır. Plesenta içerisinde bulunan yavrunun zihinsel ve fiziksel gelişiminde protein bazlı beslenmenin önemli yer tuttuğu uzmanlar tarafından açıklanmıştır. Yeni doğan yavruların protein bazlı ürünleri tüketmesi ise gelişimi açısından oldukça satılık rottweiler yavrusu önemli olduğu belirtilmiştir. Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan maması tam olarak protein bazlı beslenme maması olup, rahatlıkla her yaş grubunda bulunan kedinizin gelişiminde rol oynayan bir mama olarak formule edilmiştir.  

– Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi mamasının yapısında ne gibi besin öğeleri bulunmaktadır ? 

Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi maması içerisinde Kırmızı et, Kümes hayvanlarından olan yüksek ve kaliteli protein kaynağı olan hindi, av hayvanı olarak zengin protein yapısına sahip tavşan eti bulunmaktadır. Mineral düzeyleri ise bir öğünde alınabilecek maksimum yarar sağlayacak düzeydedir. Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi maması kedinizin iştahla yiyebileceği lezzetli bir mama ürünüdür. 

– Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi mamasının içeriğinde bulunan besin öğeleri kedilerinize ne gibi yararlar sağlamaktadır ?  

Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi maması içerisinde bulunan besin öğeleri protein ağırlıklı olup yapıcı onarıcı fonksiyonel faaliyetleri düzenler. Yara ve benzeri endikasyonların tedavisinde onarıcı görevde bulunur. Kedinizin sindirim sorunlarında protein desteği ile yardımcı olur. Gelişme satılık rottweiler çağında ki kediler için içeriğinde bulunan mineraller sayesinde kemik, kas ve eklem dokusunun büyüme ve gelişmesini sağlamaktadır. Bağırsak ve sindirim sistemi bozukluklarının düzelmesinde yardımcı olur. Vitamin bulundurması sebebi ile kedinizin yaşamsal faaliyetlerini sürdürmesini amaçlar. Günlük tüketim miktarı kedinizin ağırlığı ile doğru orantıda olarak artmaktadır. 

– 3 – 4 kilo aralığında 250 -350 gram 

– 4 – 5 kilo aralığında 350 – 400 gram  

Oranında kedinize verilmesi gerekmektedir. Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi maması Animonda firmasının laboratuarlarında Uzman Veteriner Hekimler tarafından formülü hazırlanmıştır. İthal olarak gelen bu ürün Avrupa Birliği standartlarında üretilmiştir. Kedinizin sağlığı açısından önem arz eden besin kaynaklarını içinde barındıran bu mama genç, yetişkin ve yaşlı kedilerinize sunumu uygundur.  

Protein yapılı mama ürünlerinin kedileriniz için önemli olduğunu asla unutmayın. Kedinizin fiziksel gelişiminin olumlu seviye de artış göstermesinin en önemli sebebi gençlik çağından itibaren protein bazlı beslenme alışkanlığını kazandırmanızdır. Animonda Vom Feinsten Classic Hindi Tavşan etli kedi maması her türlü kedi tarafından tüketilmesi uygun tam bir yaş mamadır. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: