WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Animonda Köpek Konserve Maması 

Animonda Köpek Konserve Maması 

Günümüzde hemen hemen herkes evinde köpek beslemektedir. Fakat köpeğimizi ne kadar doğru besliyoruz ve doğru beslenme konusunda ne kadar bilgi sahibiyiz. Bir çok hayvan türünün yemesinde sakınca olmayan bazı gıdalar köpekler için sağlıksız ve tehlikeli olabilir. Çünkü köpekler farklı bir metabolizmaya sahip rottweiler hayvanlardır. Köpekler kemikle beslenir genellemesi çok doğru bir bilgi değildir. Kemik köpeklerin sindirim sisteminde yırtılma ve tıkanmaya neden olabilir. 

Bu yırtılma ve tıkanma köpeğinizde şiddetli kanamalara, sürekli kusmasına ve hızlı bir şekilde ölmesine neden olabilir. Sofradan artan tavuk derisi, sakatatlar ve yağlı parçaları vermemeliyiz. Fazla miktarda karaciğer ve ciğer A vitamini zehirlenmesine neden olabilmektedir. Bunun sonucunda da iskelet ve kas sisteminde bozulmalar görülebilir. Animonda KöpekKonserve maması bu konuda hassas davranmaktadır. Köpeğinizin sağlıklı ve uzun bir yaşamı için tüm mamalarında bu hassasiyeti göstermektedir. Beslenmede bir yanlışımız da Kalsiyumu yetersiz vermemizdir. 

Fazla fosfor alımı Kalsiyum yetersizliğinin en önemli nedenidir. Erişkin köpeklerin beslenmeleri metabolizma, ırk, aktivite ile farklılık göstermektedir. Beslenme saatleri her gün aynı saatte olmalı ve her zaman temiz ve taze su bulundurmalıyız. Animonda Köpek Konserve maması köpekler için satılık rottweiler dengeli ve leziz mamalar üretmektedir. İçeriğinde yüksek kalitede ham maddeler ve köpeğinizin ihtiyacı olan tüm vitaminleri bulundurmaktadır. Piyasada birçok köpek maması üreten markalar bulunmaktadır. Fakat Animonda Köpek Konserve maması en çok tercih edilen markalardandır. 

Çünkü yüksek kalitesi ve içeriğindeki besinler ile köpeğinizin sağlıklı beslenmesini sağlar. Sağlıklı bir köpek parlak tüylere, düzgün iskelete sahip olur. Animonda Köpek Konserve maması köpeğinizin ağız tadına uygun olarak üretilmiştir. Birçok çeşidi ile tüm köpeklerin damak zevkine hitap etmektedir. Mama seçimleri köpeğimizin sağlığı için ne kadar önemli ise damak zevki için de o kadar önemlidir. Her damak zevkine uygun olan mamalarla piyasada yer alan mama markalarından biridir. Kuru köpek mamalarında çok iyi tamamlayıcı ve tek başına da öğün olacak mamalara sahip bir markadır. 

Çeşitliliği, kalitesi ve her köpek cinsi için birçok seçenekler sunan Animonda Köpek Konserve maması köpek sahipleri tarafından tercih edilen bir mama markasıdır. Mamaları katkısız ve doğaldır. Yapay aroma ve renklendirici içermez. Köpek sahiplerine çeşitli içerikli mamaları ile birçok seçenek sunmaktadır. İçeriğinde bulunan et ve et ürünleri, vitaminler ve mineraller bir köpeğin sağlıklı satılık rottweiler yavrusu beslenmesi ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için düşünülerek üretilmiştir. Hiç bir şekilde köpeğinize zarar veren ve verecek olan besinler içermez. Yavru köpeğiniz ya da yetişkin köpeğiniz bu mamaları büyük bir zevkle yerken sağlıklı olarak da besleneceklerdir. Her köpek sahibi köpeği için en iyisini ister. 

Köpeğinizin ağız tadına uyan bir mamayı muhakkak bulacaksınız. Mama seçimi yaparken yavru köpeğiniz için protein, kalsiyum, mineral yoğunluklu ve kalori bakımından zengin olan mamaları tercih etmelisiniz. Köpeğiniz yaşlı ise ona da seçeceğiniz mama az kalorili ve lifli bir mama olmalıdır. Konserve mamalarda bulunan su içeriği fazla olduğundan köpeğinizin su alımı artacak ve köpeğiniz su ihtiyacının bir kısmını mama ile karşılamış olacaktır. 

Konserve mamalar daha zengin içeriğe sahiptir. Konserve mama tüketen bir köpek kuru mamalarda olduğu kadar suya ihtiyaç duymaz. Konserve mamalarda bulunan yüksek nem içeriği köpeğinizin idrar yolu enfeksiyonu olma riskini azaltır. Yemek yemeyi seven bir köpeğiniz varsa yaş mamaları tercih etmelisiniz. Çünkü bir kâse yaş mama bir kâse kuru mamanın yarısı kadar kaloriye sahiptir. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: